Ramlösa Södra IF - mer än en klubb
Fotboll

Kommande matcher
APRIL 2018
 
27
18:00
fre
18:00    
P06, Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
P06 » 
Åstorps FF blå - Ramlösa Södra IF blå
  -      
27
18:00
fre
18:00    
P09, Bållevi A-plan 5-manna
P09 » 
Helsingborg Östra IF - Ramlösa Södra IF
  -      
27
18:15
fre
18:15    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P07 » 
Ramlösa Södra IF blå - Hittarps IK vit
  -      
28
10:00
lör
10:00    
P06, Örevångs IP B-plan 7-manna 1
P06 » 
Glumslövs FF - Ramlösa Södra IF svart
  -      
28
11:00
lör
11:00    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P07 » 
Ramlösa Södra IF svart - Båstads GIF
  -      
28
11:30
lör
11:30    
P06, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P06 » 
Ramlösa Södra IF röd - Spanska Akademin FF gul
  -      
28
11:30
lör
11:30    
U19-16 Träningsgrupp 2, Heden IP, Plan 1 (KG)
Ramlösa Södra IF - Staffanstorp United FC  -      
28
14:00
lör
14:00    
Ramlösa Södra IF - Västra Karups IF  -      
29
08:00
sön
08:00    
 
- Ramlösa Södra IF  -      
29
08:00
sön
08:00    
 
- Ramlösa Södra IF  -      
29
11:00
sön
11:00    
P05, Olympiafältet Plan 8
P05 » 
Stattena IF vit - Ramlösa Södra IF blå
  -      
29
11:00
sön
11:00    
P08, Ättekulla IP
P08 » 
Ramlösa Södra IF vit - Spanska Akademin FF
  -      
29
11:00
sön
11:00    
U19-15 Träningsgrupp 3, Brahevallen A-plan
Kågeröds BoIF - Ramlösa Södra IF  -      
29
11:30
sön
11:30    
P09, Vikvalla B-plan 7-manna 2
P09 » 
Vikens IK vit - Ramlösa Södra IF svart
  -      
29
11:30
sön
11:30    
U19-16 Träningsgrupp 2, Heden IP, Plan 1 (KG)
Ramlösa Södra IF - Högaborgs BK  -      
29
15:30
sön
15:30    
P07, Övrig plats
P07 » 
Bjärred if - Ramlösa Södra IF
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
APRIL 2018
 
22
13:00
sön
13:00    
U19-16 Träningsgrupp 2, Klagshamns IP A-plan
IFK Klagshamn - Ramlösa Södra IF  -      
22
11:30
sön
11:30    
P06, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P06 » 
Ramlösa Södra IF blå - Fortuna FF vit
  -      
22
11:00
sön
11:00    
P07, Västergårds IP 4
P07 » 
Eskilsminne IF 3 - Ramlösa Södra IF svart
  -      
22
11:00
sön
11:00    
P09, Ättekulla IP A-plan 5 manna
P09 » 
Ramlösa Södra IF - IK Wormo
  -      
21
16:15
lör
16:15    
BK Flagg - Ramlösa Södra IF  -      
21
14:00
lör
14:00    
Grevie GIK - Ramlösa Södra IF1  -  4  
21
12:00
lör
12:00    
P06, Bållevi B-plan 7-manna 1
P06 » 
Helsingborg Östra IF grön - Ramlösa Södra IF svart
  -      
21
11:00
lör
11:00    
P05, Heden IP
P05 » 
Ramlösa Södra IF blå - Eskilsminne IF 1
2  -  1  
21
11:00
lör
11:00    
P09, Ättekulla IP
P09 » 
Ramlösa Södra IF svart - Stattena IF
  -      
21
10:00
lör
10:00    
P06, Asmundtorps IP konstgräs 9-manna
P06 » 
Asmundtorps IF - Ramlösa Södra IF röd
0  -  1  

  Fler spelade matcher >>
 
Sponsorer