Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Ramlösa Södra IF - mer än en klubb
Fotboll
P09

Matcher
DECEMBER 2018
 
02
12:00
sön
12:00    
Heden IP Plan 1
Ramlösa Södra IF - Hittarps IK  -      
 
09
11:00
sön
11:00    
Höganäs sportcenter
Per i Viken cup - Ramlösa Södra IF  -      
 
15
08:00
lör
08:00    
Klippans idrottshall
Treklövens lucia cup - Ramlösa Södra IF  -      
JANUARI 2019
 
13
08:15
sön
08:15    
Jens Billeskolan, Billesholm
Lilla Skånecupen - Ramlösa Södra IF  -      
 
19
11:15
lör
11:15    
Heden IP
Ramlösa Södra IF - Bjärred IF  -      
 
26
07:50
lör
07:50    
Bjuv idrottshall
Bjuvstorpscupen - Ramlösa Södra IF  -      
27
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP
Bjärred IF - Ramlösa Södra IF  -      
FEBRUARI 2019
 
02
11:00
lör
11:00    
Övrig plats
Hittarp IK - Ramlösa Södra IF  -      
 
09
12:15
lör
12:15    
Borgeby IF
Bjärred IF - Ramlösa Södra IF  -      
10
12:00
sön
12:00    
Heden IP
Ramlösa Södra IF - Helsinborgs IF  -      
MARS 2019
 
03
16:00
sön
16:00    
Rydebäck IP
Fortuna FF - Ramlösa Södra IF  -      
 
10
12:00
sön
12:00    
Heden IP
Ramlösa Södra IF - Helsingborgs IF  -      
 
16
11:30
lör
11:30    
Exercisfältet
Wormo IK - Ramlösa Södra IF  -      
17
09:30
sön
09:30    
Filborna IP
Spanska akademin - Ramlösa Södra IF  -      
 
23
09:00
lör
09:00    
Landskrona ip
Vintercupen - Slutspel - Ramlösa Södra IF  -      
APRIL 2019
 
06
08:00
lör
08:00    
Höganäs
Kamratcupen - Ramlösa Södra IF  -      
07
09:00
sön
09:00    
Häljarp
Häljarp - vårcup - Ramlösa Södra IF  -      
 
13
11:00
lör
11:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF vit - Furulunds IK svart  -      
14
11:00
sön
11:00    
Brahevallen A-plan 7-manna 1
Kågeröds BoIF - Ramlösa Södra IF svart  -      
 
21
10:00
sön
10:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF svart - Ekeby GIF  -      
 
22
10:30
mån
10:30    
Rydebäcks IP
Fortuna FF röd - Ramlösa Södra IF vit  -      
27
11:00
lör
11:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF vit - Glumslövs FF  -      
28
15:00
sön
15:00    
Filborna IP 2
Spanska Akademin FF - Ramlösa Södra IF svart  -      
MAJ 2019
 
05
10:00
sön
10:00    
Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 2
Dösjöbro IF röd - Ramlösa Södra IF vit  -      
05
11:00
sön
11:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Ramlösa Södra IF svart - Hittarps IK röd  -      
 
11
10:00
lör
10:00    
Ulkavallen IP B-plan 7-manna
Borstahusens BK blå - Ramlösa Södra IF svart  -      
11
11:00
lör
11:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF vit - Teckomatorps SK  -      
 
19
10:30
sön
10:30    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Ramlösa Södra IF svart - Kullavägens BK  -      
 
21
18:15
tis
18:15    
Ättekulla IP
Ramlösa Södra IF vit - Marieholms IS vit  -      
23
18:30
tor
18:30    
Husarängens IP plan 2 7-manna 1
Eslövs BK svart - Ramlösa Södra IF vit  -      
25
12:00
lör
12:00    
Exercisfältet konstgräs 7-manna 1
IK Wormo vit - Ramlösa Södra IF svart  -      
JUNI 2019
 
08
11:00
lör
11:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF vit - Eskilsminne IF vit  -      
09
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde svart - Ramlösa Södra IF svart  -      
 
15
10:45
lör
10:45    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Ramlösa Södra IF svart - Råå IF ljusblå  -      
16
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
IF Lödde gul - Ramlösa Södra IF vit  -      
 
Sponsorer