Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Ramlösa Södra IF - mer än en klubb
Fotboll

Spelade matcher
JUNI 2019
 
18
19:00
tis
19:00    
Senior Träningsgrupp 2, Exercisfältet B-plan
BK Fram - Ramlösa Södra IF  -      
 
16
13:00
sön
13:00    
P06, Ättekulla IP A-plan 9-manna 2
P06 » 
Ramlösa Södra IF vit - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd
7  -  2  
16
12:00
sön
12:00    
P08, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P08 » 
Ramlösa Södra IF svart - Råå IF ljusblå
  -      
16
11:15
sön
11:15    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P07 » 
Ramlösa Södra IF blå - Lunds BK blå
  -      
16
10:00
sön
10:00    
P09, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P09 » 
IF Lödde gul - Ramlösa Södra IF vit
  -      
16
10:00
sön
10:00    
P/F10, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P/F10 » 
Ramlösa Södra IF vit - Munka Ljungby IF röd
  -      
15
13:00
lör
13:00    
Senior Träningsgrupp 1, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Helsingborgs AIS1  -  2  
15
12:00
lör
12:00    
P06, Ättekulla IP A-plan 9-manna 2
P06 » 
Ramlösa Södra IF svart - Helsingborgs IF 1
6  -  1  
15
10:45
lör
10:45    
P09, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P09 » 
Ramlösa Södra IF svart - Råå IF ljusblå
  -      
15
10:00
lör
10:00    
P07, Bållevi A-plan 9-manna
P07 » 
Helsingborg Östra IF grön - Ramlösa Södra IF röd
1  -  3  
15
08:00
lör
08:00    
IFA 1 - tisdagar , Eslöv Berga IP
 
- Ramlösa Södra IF  -      
15
08:00
lör
08:00    
 
- Ramlösa Södra IF  -      
13
18:15
tor
18:15    
P08, Exercisfältet D-plan
P08 » 
IK Wormo blåvit - Ramlösa Södra IF vit
  -      
12
18:45
ons
18:45    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P07 » 
Ramlösa Södra IF röd - Glumslövs FF
5  -  2  
 
09
15:00
sön
15:00    
Senior Träningsgrupp 2, Dösjöbro IP A-plan
Dösjöbro IF - Ramlösa Södra IF  -      
09
15:00
sön
15:00    
Senior Träningsgrupp 2, Tolvans IP B-plan
IF Lödde 2 - Ramlösa Södra IF1  -  2  
09
14:00
sön
14:00    
P06, Laröds IP plan 2 konstgräs
P06 » 
Hittarps IK svart - Ramlösa Södra IF vit
1  -  4  
09
12:00
sön
12:00    
P07, Ryvallen A-plan 7-manna 1
P07 » 
Allerums GIF - Ramlösa Södra IF vit
  -      
09
11:00
sön
11:00    
P07, Ättekulla IP A-plan 9-manna 2
P07 » 
Ramlösa Södra IF röd - Häljarps IF
6  -  2  
09
10:00
sön
10:00    
P08, Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
P08 » 
Dösjöbro IF röd - Ramlösa Södra IF svart
  -      
09
10:00
sön
10:00    
P09, Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
P09 » 
IF Lödde svart - Ramlösa Södra IF svart
  -      
09
10:00
sön
10:00    
P/F10, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P/F10 » 
Ramlösa Södra IF blå - Eskilsminne IF gul
  -      
08
14:00
lör
14:00    
P06, Laröds IP plan 2 konstgräs
P06 » 
Hittarps IK vit - Ramlösa Södra IF svart
3  -  4  
08
13:00
lör
13:00    
P05, Strandängens IP C-plan 9-manna
P05 » 
Ifö Bromölla IF - Ramlösa Södra IF
4  -  6  
08
13:00
lör
13:00    
Senior Träningsgrupp 1, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Medina IF2  -  1  
08
12:00
lör
12:00    
P08, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P08 » 
Ramlösa Södra IF vit - Munka Ljungby IF röd
  -      
08
11:30
lör
11:30    
P07, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P07 » 
Helsingborg City FC svart - Ramlösa Södra IF blå
  -      
08
11:00
lör
11:00    
P09, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P09 » 
Ramlösa Södra IF vit - Eskilsminne IF vit
  -      
08
11:00
lör
11:00    
P/F10, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9A
P/F10 » 
Helsingborgs IF svart - Ramlösa Södra IF vit
  -      
08
09:45
lör
09:45    
P/F11, Västergårds IP
P/F11 » 
Sammandrag Västergårds IP - Ramlösa Södra IF
  -      
04
19:00
tis
19:00    
P05, Hedens IP plan 5
P05 » 
Ramlösa Södra IF - Kristianstad FC
4  -  5  
 
02
11:00
sön
11:00    
Ramlösa Södra IF - Helsingborgs Östra IF  -      
02
09:00
sön
09:00    
P/F10, Norvalla IP
P/F10 » 
KBK Cupen 2019 - Ramlösa Södra IF
  -      
01
14:00
lör
14:00    
Senior Träningsgrupp 1, Kullaparken A-Plan
Jonstorps IF FK - Ramlösa Södra IF1  -  2  
01
09:00
lör
09:00    
P/F11, Norvalla IP
P/F11 » 
KBK CUPEN 2019 - Ramlösa Södra IF
  -      
MAJ 2019
 
30
08:00
tor
08:00    
P/F10, Ödåkras IP
P/F10 » 
ÖIF Cupen 2019 - Ramlösa Södra IF
  -      
30
07:30
tor
07:30    
P/F11, Ödåkra IP
P/F11 » 
Ödåkra IF cupen - Ramlösa Södra IF
  -      
29
19:00
ons
19:00    
Senior Träningsgrupp 1, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Croatia Helsingborg KIF1  -  0  
27
19:30
mån
19:30    
Senior Träningsgrupp 2, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Medina IF 2 - Ramlösa Södra IF5  -  2  
 
26
12:00
sön
12:00    
P06, Ättekulla IP A-plan 91manna 1
P06 » 
Ramlösa Södra IF svart - Borstahusens BK 1
1  -  6  
26
11:00
sön
11:00    
P/F10, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B
P/F10 » 
Helsingborgs IF röd - Ramlösa Södra IF blå
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P08, Häljarps IP B-plan 7-manna
P08 » 
Häljarps IF 2 - Ramlösa Södra IF svart
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P/F10, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P/F10 » 
Ramlösa Södra IF vit - Fortuna FF vit
  -      
25
13:00
lör
13:00    
P08, Idrottsparken, Billesholm B-plan 7-manna 1
P08 » 
Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd - Ramlösa Södra IF vit
  -      
25
13:00
lör
13:00    
Senior Träningsgrupp 1, Kopparmöllans IP A-plan
FC Kopparmöllan - Ramlösa Södra IF1  -  2  
25
12:00
lör
12:00    
P06, Ättekulla IP A-plan 9-manna 1
P06 » 
Ramlösa Södra IF vit - Höganäs BK röd
4  -  0  
25
12:00
lör
12:00    
P09, Exercisfältet konstgräs 7-manna 1
P09 » 
IK Wormo vit - Ramlösa Södra IF svart
  -      
25
11:30
lör
11:30    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P07 » 
Ramlösa Södra IF vit - Jonstorps IF FK blå
  -      
25
11:00
lör
11:00    
P05, Hedens IP Plan 5
P05 » 
Ramlösa Södra IF - Ängelholms FF gul
0  -  3  
25
10:30
lör
10:30    
P07, Ättekulla IP
P07 » 
Eket - Ramlösa Södra IF
  -      
25
09:45
lör
09:45    
P/F11, Västergårds IP
P/F11 » 
Sammandrag Västergårds IP - Ramlösa Södra IF
  -      
25
09:00
lör
09:00    
P/F12, Övrig plats
 
P/F12 » 
- Ramlösa Södra IF
  -      
24
19:00
fre
19:00    
P07, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P07 » 
Helsingborgs IF blå - Ramlösa Södra IF blå
  -      
24
18:30
fre
18:30    
Ramlösa Södra IF - Eskilsminne IF 20  -  4  
23
18:30
tor
18:30    
P09, Husarängens IP plan 2 7-manna 1
P09 » 
Eslövs BK svart - Ramlösa Södra IF vit
  -      
21
18:15
tis
18:15    
P09, Ättekulla IP
P09 » 
Ramlösa Södra IF vit - Marieholms IS vit
  -      
 
19
12:00
sön
12:00    
P07, Laröds IP plan 2 konstgräs 7-manna
P07 » 
Hittarps IK röd - Ramlösa Södra IF vit
  -      
19
12:00
sön
12:00    
P08, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P08 » 
Ramlösa Södra IF svart - Furulunds IK svart
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P07, Ulkavallen IP A-plan 9-manna
P07 » 
Borstahusens BK 2 - Ramlösa Södra IF röd
9  -  0  
19
10:30
sön
10:30    
P09, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P09 » 
Ramlösa Södra IF svart - Kullavägens BK
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P/F10, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P/F10 » 
Ramlösa Södra IF blå - Helsingborgs IF blå
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P/F10, Bjärshögs IP Konstgräs
P/F10 » 
Åstorps FF blå - Ramlösa Södra IF vit
  -      
18
13:00
lör
13:00    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P07 » 
Ramlösa Södra IF blå - Dösjöbro IF röd
  -      
18
13:00
lör
13:00    
Senior Träningsgrupp 1, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Vikens IK1  -  1  
18
13:00
lör
13:00    
Senior Träningsgrupp 2, Svalövs IP A-plan
Svalövs BK - Ramlösa Södra IF6  -  0  
18
12:30
lör
12:30    
P05, Furehov IP plan 4 9-manna
P05 » 
Åhus Horna BK röd - Ramlösa Södra IF
2  -  1  
18
12:00
lör
12:00    
P06, Landskrona IP I-plan 9-manna
P06 » 
Landskrona BoIS - Ramlösa Södra IF svart
2  -  0  
18
12:00
lör
12:00    
P08, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P08 » 
Ramlösa Södra IF vit - Ljungbyheds IF
  -      
18
08:00
lör
08:00    
IFA 1 - tisdagar , Hässleholm
 
- Ramlösa Södra IF  -      
18
08:00
lör
08:00    
IFA 2 - tisdagar , Hässleholm
 
- Ramlösa Södra IF  -      
17
18:30
fre
18:30    
P06, Bjärevallen A-plan 9-manna
P06 » 
Förslövs IF (Bjäre United) röd - Ramlösa Södra IF vit
10  -  1  
15
18:45
ons
18:45    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P07 » 
Ramlösa Södra IF blå - Fortuna FF röd
  -      
13
18:30
mån
18:30    
Ramlösa Södra IF - Ekeby GIF3  -  2  
 
12
14:00
sön
14:00    
P/F10, Laröds IP plan 5 bollfält
P/F10 » 
Hittarps IK blå - Ramlösa Södra IF blå
  -      
12
12:00
sön
12:00    
P06, Ättekulla IP A-plan 9-manna 1
P06 » 
Ramlösa Södra IF svart - Eskilsminne IF gul
0  -  2  
12
11:00
sön
11:00    
P08, Västergårds IP 2
P08 » 
Eskilsminne IF vit - Ramlösa Södra IF vit
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P/F10, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P/F10 » 
Ramlösa Södra IF vit - Råå IF ljusblå
  -      
11
15:00
lör
15:00    
Senior Träningsgrupp 1, Västra Karups IP A-plan
Västra Karups IF - Ramlösa Södra IF2  -  1  
11
14:00
lör
14:00    
P06, Ättekulla IP A-plan 9-manna 2
P06 » 
Ramlösa Södra IF vit - Helsingborg Östra IF svart
4  -  3  
11
13:00
lör
13:00    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P07 » 
Ramlösa Södra IF vit - Råå IF vit
  -      
11
12:00
lör
12:00    
P08, Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
P08 » 
IK Wormo blå - Ramlösa Södra IF svart
  -      
11
11:00
lör
11:00    
P05, Hedens IP Plan 5
P05 » 
Ramlösa Södra IF - Högaborgs BK
4  -  2  
11
11:00
lör
11:00    
P09, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P09 » 
Ramlösa Södra IF vit - Teckomatorps SK
  -      
11
10:00
lör
10:00    
P09, Ulkavallen IP B-plan 7-manna
P09 » 
Borstahusens BK blå - Ramlösa Södra IF svart
  -      
11
09:15
lör
09:15    
P/F11, Västergårds IP
P/F11 » 
Sammandrag Västergårds IP - Ramlösa Södra IF
  -      
10
18:30
fre
18:30    
Ramlösa Södra IF - Fortuna FF 16  -  0  
09
19:00
tor
19:00    
P07, Lödde
P07 » 
Lödde IF - Ramlösa Södra IF
  -      
09
19:00
tor
19:00    
P07, Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
P07 » 
Ramlösa Södra IF röd - IF Lödde svart
1  -  2  
08
18:30
ons
18:30    
Ramlösa Södra IF - Häljarps IF5  -  1  
06
19:00
mån
19:00    
Senior Träningsgrupp 2, Landskrona IP F-plan konstgräs
BK Landora - Ramlösa Södra IF3  -  3  
 
05
17:00
sön
17:00    
Senior Träningsgrupp 2, Glänninge Park A
Laholms FK - Ramlösa Södra IF2  -  2  
05
15:00
sön
15:00    
P05, Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
P05 » 
Helsingborgs IF - Ramlösa Södra IF
4  -  2  
05
12:00
sön
12:00    
P08, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P08 » 
Ramlösa Södra IF svart - Gantofta IF
  -      
05
11:00
sön
11:00    
P07, Västergårds IP 8
P07 » 
Eskilsminne IF blå - Ramlösa Södra IF vit
  -      
05
11:00
sön
11:00    
P07, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P07 » 
Helsingborgs IF röd - Ramlösa Södra IF blå
  -      
05
11:00
sön
11:00    
P09, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P09 » 
Ramlösa Södra IF svart - Hittarps IK röd
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P09, Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 2
P09 » 
Dösjöbro IF röd - Ramlösa Södra IF vit
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P/F10, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P/F10 » 
Ramlösa Södra IF blå - Fortuna FF röd
  -      
04
14:00
lör
14:00    
P06, Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
P06 » 
Stattena IF - Ramlösa Södra IF vit
6  -  2  
04
14:00
lör
14:00    
Senior Träningsgrupp 1, Idrottsparken, Billesholm A-plan
Billesholms GIF - Ramlösa Södra IF5  -  2  
04
12:30
lör
12:30    
P/F10, Svalövs BK
P/F10 » 
Svalövs BK 2 - Ramlösa Södra IF vit
  -      
04
11:30
lör
11:30    
P08, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P08 » 
Ramlösa Södra IF vit - Åstorps FF blå
  -      
04
11:00
lör
11:00    
P07, Västergårds IP 3
P07 » 
Högaborgs BK - Ramlösa Södra IF röd
6  -  2  
04
10:45
lör
10:45    
P/F11, Ättekulla IP
P/F11 » 
Ramlösa Södra IF - Bjuvstorps FF
  -      
04
10:00
lör
10:00    
P06, Bjärshögs IP Plan 3 9-manna
P06 » 
Åstorps FF vit - Ramlösa Södra IF svart
5  -  3  
01
11:00
ons
11:00    
P07, Ättekulla IP A-plan 9-manna 1
P07 » 
Ramlösa Södra IF röd - Svalövs BK
3  -  4  
APRIL 2019
 
28
15:00
sön
15:00    
P09, Filborna IP 2
P09 » 
Spanska Akademin FF - Ramlösa Södra IF svart
  -      
28
13:30
sön
13:30    
P06, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P06 » 
Ramlösa Södra IF vit - Åstorps FF blå
1  -  2  
28
11:00
sön
11:00    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P07 » 
Ramlösa Södra IF vit - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre Uni
  -      
28
10:00
sön
10:00    
P/F10, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P/F10 » 
Ramlösa Södra IF vit - Allerums GIF vit
  -      
27
14:30
lör
14:30    
P08, Rydebäcks IP
P08 » 
Fortuna FF svart - Ramlösa Södra IF svart
  -      
27
14:15
lör
14:15    
P06, Ättekulla IP A-plan 9-manna 1
P06 » 
Ramlösa Södra IF svart - Ängelholms FF gul
5  -  0  
27
13:00
lör
13:00    
Senior Träningsgrupp 1, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Brunnby FF3  -  0  
27
12:00
lör
12:00    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P07 » 
Ramlösa Södra IF blå - Eslövs BK röd
  -      
27
11:00
lör
11:00    
P05, Hedens IP
P05 » 
Ramlösa Södra IF - IFK Hässleholm
1  -  7  
27
11:00
lör
11:00    
P09, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P09 » 
Ramlösa Södra IF vit - Glumslövs FF
  -      
27
10:00
lör
10:00    
P/F10, Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
P/F10 » 
Landskrona BoIS - Ramlösa Södra IF blå
  -      
27
08:00
lör
08:00    
IFA 1 - tisdagar , Bäckagårdens IP Malmö
 
- Ramlösa Södra IF  -      
27
08:00
lör
08:00    
IFA 2 - tisdagar , Bäckagårdens IP Malmö
 
- Ramlösa Södra IF  -      
26
18:30
fre
18:30    
Senior Träningsgrupp 2, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Billeberga GIF/Tågarps AIK3  -  0  
26
18:00
fre
18:00    
P07, Övrig plats
P07 » 
IK Wormo blå - Ramlösa Södra IF röd
11  -  2  
24
18:30
ons
18:30    
Ramlösa Södra IF - Glumslövs FF 15  -  1  
24
18:15
ons
18:15    
P08, Laröds IP plan 5 bollfält
P08 » 
Hittarps IK vit - Ramlösa Södra IF vit
  -      
23
18:30
tis
18:30    
P06, Ättekulla IP
P06 » 
Ramlösa Södra IF - Eskilsminne IF blå
1  -  3  
23
18:00
tis
18:00    
P07, Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
P07 » 
Skäldervikens IF - Ramlösa Södra IF vit
  -      
22
15:00
mån
15:00    
P05, Hedens IP
P05 » 
Ramlösa Södra IF - Vankiva IF
1  -  5  
22
14:00
mån
14:00    
P/F10, Laröds IP plan 5 bollfält
P/F10 » 
Hittarps IK vit - Ramlösa Södra IF vit
  -      
22
12:00
mån
12:00    
P08, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P08 » 
Ramlösa Södra IF svart - Hittarps IK svart
  -      
22
10:30
mån
10:30    
P09, Rydebäcks IP
P09 » 
Fortuna FF röd - Ramlösa Södra IF vit
  -      
 
21
11:00
sön
11:00    
Senior Träningsgrupp 2, Stendösvallen A-plan
Gantofta IF - Ramlösa Södra IF0  -  4  
21
10:00
sön
10:00    
P09, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P09 » 
Ramlösa Södra IF svart - Ekeby GIF
  -      
19
12:00
fre
12:00    
Senior Träningsgrupp 2, Laröds IP plan 4 bollfält
Hittarps IK 2 - Ramlösa Södra IF2  -  10
19
08:00
fre
08:00    
IFA 1 - tisdagar , Berga konstgräshall Esklöv
 
- Ramlösa Södra IF  -      
19
08:00
fre
08:00    
IFA 2 - tisdagar , Berga konstgräshall Eslöv
 
- Ramlösa Södra IF  -      
18
19:00
tor
19:00    
Senior Träningsgrupp 1, Valhall Park, konstgräs
Skäldervikens IF - Ramlösa Södra IF0  -  0  
 
14
16:00
sön
16:00    
P05, Wä IP A-plan
P05 » 
Wä IF - Ramlösa Södra IF
11  -  0  
14
12:00
sön
12:00    
Senior Träningsgrupp 2, Höganäs Sportcenter Plan Norr
Höganäs BK - Ramlösa Södra IF2  -  7  
14
11:00
sön
11:00    
P08, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P08 » 
Ramlösa Södra IF vit - Klippans FF grön
  -      
14
11:00
sön
11:00    
P09, Brahevallen A-plan 7-manna 1
P09 » 
Kågeröds BoIF - Ramlösa Södra IF svart
  -      
14
10:00
sön
10:00    
P/F10, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P/F10 » 
Ramlösa Södra IF vit - Ängelholms FF gul
  -      
13
13:00
lör
13:00    
Senior Träningsgrupp 1, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Grevie GIK3  -  0  
13
11:00
lör
11:00    
P06, Örebäcksvallen konstgräs
P06 » 
Båstads GoIF - Ramlösa Södra IF vit
1  -  8  
13
11:00
lör
11:00    
P08, Svalövs IP A-plan
P08 » 
Svalövs BK 1 - Ramlösa Södra IF svart
  -      
13
11:00
lör
11:00    
P09, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P09 » 
Ramlösa Södra IF vit - Furulunds IK svart
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P06, Vikvalla C-plan
P06 » 
Vikens IK blå - Ramlösa Södra IF svart
0  -  2  
13
10:00
lör
10:00    
P/F10, Västergårds IP 12
P/F10 » 
Eskilsminne IF gul - Ramlösa Södra IF blå
  -      
13
09:15
lör
09:15    
P/F11, Ättekulla IP KG
P/F11 » 
Ramlösa Södra IF - Viken
  -      
10
17:15
ons
17:15    
P07, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
P07 » 
Ramlösa Södra IF vit - Kullavägens BK
  -      
09
18:30
tis
18:30    
P07, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
P07 » 
Ramlösa Södra IF blå - Helsingborg City FC svart
  -      
08
18:30
mån
18:30    
Ramlösa Södra IF - BK Fram11  -  5  
 
07
13:00
sön
13:00    
P07, Rydebäck
P07 » 
Fortuna - Ramlösa Södra IF
  -      
07
13:00
sön
13:00    
P07, Rydebäcks IP, konstgräs 9-manna
P07 » 
Fortuna FF svart - Ramlösa Södra IF röd
2  -  6  
07
12:30
sön
12:30    
P06, Ulkavallen
P06 » 
Borstahusens BK - Ramlösa Södra IF
  -      
07
09:00
sön
09:00    
P09, Häljarp
P09 » 
Häljarp - vårcup - Ramlösa Södra IF
  -      
07
08:00
sön
08:00    
P07, Häljarp
P07 » 
Vårcup - Häljarp - Ramlösa Södra IF
  -      
06
15:30
lör
15:30    
Senior Träningsgrupp 1, Olympiafältet Plan 6
Helsingborgs AIS - Ramlösa Södra IF2  -  0  
06
10:30
lör
10:30    
P05, Heden IP
P05 » 
Ramlösa Södra IF - Fortuna
  -      
06
08:00
lör
08:00    
P07, Höganäs
P07 » 
Kamratcupen - Ramlösa Södra IF
  -      
06
08:00
lör
08:00    
P09, Höganäs
P09 » 
Kamratcupen - Ramlösa Södra IF
  -      
05
18:30
fre
18:30    
Ramlösa Södra IF - Dösjöbro IF2  -  0  
MARS 2019
 
31
10:00
sön
10:00    
P07, Övrig plats
P07 » 
Falkenbergs FF - Ramlösa Södra IF
  -      
30
12:00
lör
12:00    
P07, Laröd IP
P07 » 
Hittarp IK - Ramlösa Södra IF
  -      
30
11:30
lör
11:30    
P08, Västergårds IP
P08 » 
Fortuna FF - Ramlösa Södra IF
  -      
30
10:00
lör
10:00    
P07, Högsnäs
P07 » 
Höganäs BK - Ramlösa Södra IF
  -      
30
10:00
lör
10:00    
P08, Västergårds IP
P08 » 
Råå IF - Ramlösa Södra IF
  -      
30
09:00
lör
09:00    
P/F10, Teckomatorp
P/F10 » 
Teckomatorp SK - Ramlösa Södra IF
  -      
 
24
17:00
sön
17:00    
Ramlösa Södra IF - Ödåkra IF  -      
24
10:00
sön
10:00    
P07, Heden IP - 9 manna
 
P07 » 
Ramlösa Södra IF - Flera lag
  -      
23
11:00
lör
11:00    
P07, Landskrona IP
P07 » 
Vintercupen Slutspel - Ramlösa Södra IF
  -      
23
11:00
lör
11:00    
Ramlösa Södra IF - Glumslövs IF  -      
23
10:30
lör
10:30    
P08, Heden IP
P08 » 
Ramlösa Södra IF - Eskilsminne IF
  -      
23
09:30
lör
09:30    
P/F11, Ättekulla IP
P/F11 » 
Ramlösa Södra IF - Ramlösa Södra IF
  -      
23
09:00
lör
09:00    
P08, Heden IP
P08 » 
Ramlösa Södra IF - Eskilsminne IF
  -      
23
09:00
lör
09:00    
P09, Landskrona ip
P09 » 
Vintercupen - Slutspel - Ramlösa Södra IF
  -      
22
20:00
fre
20:00    
Ramlösa Södra IF - Råå IF  -      
22
18:30
fre
18:30    
P05, Heden IP plan 1
P05 » 
Ramlösa Södra IF - Högaborg BK
  -      
22
18:30
fre
18:30    
P06, Tolvans IP
P06 » 
IF Lödde - Ramlösa Södra IF
  -      
 
17
12:00
sön
12:00    
P07, Heden IP - 7 manna
P07 » 
Ramlösa Södra IF - Gantofta IF
  -      
17
09:30
sön
09:30    
P09, Filborna IP
P09 » 
Spanska akademin - Ramlösa Södra IF
  -      
16
15:30
lör
15:30    
Senior Träningsgrupp 1, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF (5) - Svalövs BK (5)3  -  2  
16
15:30
lör
15:30    
Senior Träningsgrupp 2, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF (5) - Svalövs BK (5)3  -  2  
16
11:30
lör
11:30    
P09, Exercisfältet
P09 » 
Wormo IK - Ramlösa Södra IF
  -      
16
10:45
lör
10:45    
P05, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
P05 » 
Ramlösa Södra IF - Eskilsminne IF
4  -  7  
16
09:00
lör
09:00    
P07, Höllviken
P07 » 
BK Höllviken - Slutspel - Ramlösa Södra IF
  -      
12
19:00
tis
19:00    
Häljarp - Ramlösa Södra IF  -      
 
10
15:30
sön
15:30    
Senior Träningsgrupp 1, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Stattena IF (6) - Ramlösa Södra IF (5)3  -  2  
10
15:30
sön
15:30    
Senior Träningsgrupp 2, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Stattena IF (6) - Ramlösa Södra IF (5)3  -  2  
10
12:00
sön
12:00    
P06, Västergårds IP
P06 » 
Högaborgs BK - Ramlösa Södra IF
  -      
10
12:00
sön
12:00    
P07, Heden IP - 7 manna
P07 » 
Ramlösa Södra IF - Halmstad BK
  -      
10
12:00
sön
12:00    
P09, Heden IP
P09 » 
Ramlösa Södra IF - Helsingborgs IF
  -      
10
11:00
sön
11:00    
P05, Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
P05 » 
Höganäs BK - Ramlösa Södra IF
3  -  8  
10
10:30
sön
10:30    
P07, Heden IP - 7 manna
P07 » 
Ramlösa Södra IF - Bjuvstorp
  -      
09
12:30
lör
12:30    
P08, Heden IP
P08 » 
Råå IF - Ramlösa Södra IF
  -      
09
12:00
lör
12:00    
P07, Heden IP - 9 manna
P07 » 
Ramlösa Södra IF - Lilla torg
  -      
09
11:00
lör
11:00    
P08, Heden IP
P08 » 
Fortuna FF - Ramlösa Södra IF
  -      
 
03
16:00
sön
16:00    
P09, Rydebäck IP
P09 » 
Fortuna FF - Ramlösa Södra IF
  -      
03
13:00
sön
13:00    
Senior Träningsgrupp 1, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Vallåkra IF (7) - Ramlösa Södra IF (5)1  -  1  
03
13:00
sön
13:00    
Senior Träningsgrupp 2, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Vallåkra IF (7) - Ramlösa Södra IF (5)1  -  1  
03
11:00
sön
11:00    
P06, Heden IP Plan 1
P06 » 
Ramlösa Södra IF - Hyllie IK
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P05, Rydebäcks IP, konstgräs 9-manna
P05 » 
Fortuna FF - Ramlösa Södra IF
7  -  3  
02
14:00
lör
14:00    
Bjuv FF - Ramlösa Södra IF  -      
02
11:30
lör
11:30    
P08, Rydebäcks IP
P08 » 
Fortuna FF - Ramlösa Södra IF
  -      
02
11:00
lör
11:00    
P07, Lund
P07 » 
Lunds BK - Ramlösa Södra IF
  -      
02
10:30
lör
10:30    
P07, Heden IP - 9 manna
P07 » 
Ramlösa Södra IF - Viken
  -      
02
10:00
lör
10:00    
P08, Rydebäcks IP
P08 » 
Råå IF - Ramlösa Södra IF
  -      
FEBRUARI 2019
 
24
13:00
sön
13:00    
Helsingborgs Östra - Ramlösa Södra IF  -      
 
16
14:00
lör
14:00    
P06, Hedvalla IP Bjuv
P06 » 
Bjuvstorps FF - Ramlösa Södra IF
  -      
16
13:00
lör
13:00    
Helsingborgs Östra - Ramlösa Södra IF  -      
12
18:45
tis
18:45    
P08, Heden IP, Plan 7
P08 » 
Ramlösa Södra IF - Gantofta IF
  -      
 
10
13:30
sön
13:30    
P07, Heden IP - 9 manna
P07 » 
Ramlösa Södra IF - Bunkeflo FF
  -      
10
12:00
sön
12:00    
P07, Heden IP - 7 manna
P07 » 
Ramlösa Södra IF - IF Hörby
  -      
10
12:00
sön
12:00    
P09, Heden IP
P09 » 
Ramlösa Södra IF - Helsinborgs IF
  -      
09
13:15
lör
13:15    
P08, Vejby idrottsplats
P08 » 
Vejby IF - Ramlösa Södra IF
  -      
09
12:15
lör
12:15    
P09, Borgeby IF
P09 » 
Bjärred IF - Ramlösa Södra IF
  -      
09
11:00
lör
11:00    
P05, Heden IP plan 1
P05 » 
Ramlösa Södra IF - Fortuna FF
  -      
 
03
14:00
sön
14:00    
P06, Tolvans IP
P06 » 
IF Lödde - Ramlösa Södra IF
  -      
03
12:00
sön
12:00    
P07, Heden IP - 7 manna
P07 » 
Ramlösa Södra IF - IF Lödde
  -      
02
13:30
lör
13:30    
P07, Heden IP - 9 manna
P07 » 
Ramlösa Södra IF - FC Trelleborg
  -      
02
11:15
lör
11:15    
P/F11, Brogårdaskolan
P/F11 » 
Bjuvstorpscupen - Ramlösa Södra IF
  -      
02
11:00
lör
11:00    
P06, Vikvalla
P06 » 
Vikens IK - Ramlösa Södra IF
  -      
02
11:00
lör
11:00    
P09, Övrig plats
P09 » 
Hittarp IK - Ramlösa Södra IF
  -      
02
08:15
lör
08:15    
P/F11, Brogårdaskolan
P/F11 » 
Bjuvstorpscupen - Ramlösa Södra IF - Vit
  -      
JANUARI 2019
 
27
15:20
sön
15:20    
P07, Bjuv
P07 » 
Bjuvstorpscupen - Ramlösa Södra IF
  -      
27
11:00
sön
11:00    
P07, Heden IP - 7 manna
P07 » 
Ramlösa Södra IF - Eskilsminne IF
  -      
27
10:00
sön
10:00    
P09, Borgeby IP
P09 » 
Bjärred IF - Ramlösa Södra IF
  -      
26
12:00
lör
12:00    
P06, Heden IP
P06 » 
Ramlösa Södra IF - Eskilsminne
  -      
26
07:50
lör
07:50    
P09, Bjuv idrottshall
P09 » 
Bjuvstorpscupen - Ramlösa Södra IF
  -      
 
20
12:00
sön
12:00    
P07, Heden IP
P07 » 
Ramlösa Södra IF - Ängelholm FF
  -      
20
11:00
sön
11:00    
P06, Skedalaheds idrottsplats
P06 » 
IF Leikin - Ramlösa Södra IF
  -      
19
12:00
lör
12:00    
P07, Laröd IP
P07 » 
Hittarp IK - Ramlösa Södra IF
  -      
19
11:15
lör
11:15    
P09, Heden IP
P09 » 
Ramlösa Södra IF - Bjärred IF
  -      
 
13
11:30
sön
11:30    
P06, Heden IP
P06 » 
Ramlösa Södra IF - Åstorps FF
  -      
13
10:00
sön
10:00    
P07, Övrig plats Bunkeflo IP - Brovallen
P07 » 
LB 07 - Ramlösa Södra IF
  -      
13
08:15
sön
08:15    
P09, Jens Billeskolan, Billesholm
P09 » 
Lilla Skånecupen - Ramlösa Södra IF
  -      
12
14:50
lör
14:50    
P08, Jens Billeskolan i Billesholm
 
P08 » 
- Ramlösa Södra IF
  -      
12
12:00
lör
12:00    
P07, Heden IP - 7 manna
P07 » 
Ramlösa Södra IF - Hittarp IK
  -      
12
10:30
lör
10:30    
P05, Heden IP Plan 1
P05 » 
Ramlösa Södra IF - Råå IF
  -      
 
05
09:35
lör
09:35    
P08, Helsingborgs arena
 
P08 » 
- Ramlösa Södra IF
  -      
05
08:30
lör
08:30    
P08, Helsingborgs arena
 
P08 » 
- Ramlösa Södra IF
  -      
04
14:50
fre
14:50    
Fortuna FF - Ramlösa Södra IF  -      
DECEMBER 2018
 
27
12:00
tor
12:00    
P08, Landskrona Idrottshall
 
P08 » 
- Ramlösa Södra IF
  -      
26
08:00
ons
08:00    
P/F10, KVB hallen Åstorp, Trädgårdsgatan 1
P/F10 » 
KVB cupen - Ramlösa Södra IF
  -      
 
16
08:00
sön
08:00    
P07, Klippan Idrottshall
P07 » 
Treklöverncupen - Ramlösa Södra IF
  -      
15
11:00
lör
11:00    
P07, Övrig plats
P07 » 
Lilla Torg FF - Ramlösa Södra IF
  -      
15
08:00
lör
08:00    
P09, Klippans idrottshall
P09 » 
Treklövens lucia cup - Ramlösa Södra IF
  -      
 
09
13:00
sön
13:00    
P07, Höganäs
P07 » 
Per i viken cupen - Ramlösa Södra IF
  -      
09
11:00
sön
11:00    
P09, Höganäs sportcenter
P09 » 
Per i Viken cup - Ramlösa Södra IF
  -      
09
07:30
sön
07:30    
P/F11, Sports center Lerberget
P/F11 » 
Viken - Ramlösa Södra IF
  -      
08
11:20
lör
11:20    
P08, Höganäs sportcenter i Lerberget
 
P08 » 
- Ramlösa Södra IF
  -      
08
10:50
lör
10:50    
P08, Höganäs sportcenter i Lerberget
 
P08 » 
- Ramlösa Södra IF
  -      
 
02
13:30
sön
13:30    
P07, Heden IP - 7 manna
P07 » 
Ramlösa Södra IF - BK landora
  -      
02
12:00
sön
12:00    
P09, Heden IP Plan 1
P09 » 
Ramlösa Södra IF - Hittarps IK
  -      
 
Sponsorer