Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Ramlösa Södra IF - mer än en klubb
Fotboll

Kommande matcher
MARS 2019
 
22
18:30
fre
18:30    
P05, Heden IP plan 1
P05 » 
Ramlösa Södra IF - Högaborg BK
  -      
22
18:30
fre
18:30    
P06, Tolvans IP
P06 » 
IF Lödde - Ramlösa Södra IF
  -      
22
20:00
fre
20:00    
Ramlösa Södra IF - Råå IF  -      
23
09:00
lör
09:00    
P08, Heden IP
P08 » 
Ramlösa Södra IF - Eskilsminne IF
  -      
23
09:00
lör
09:00    
P09, Landskrona ip
P09 » 
Vintercupen - Slutspel - Ramlösa Södra IF
  -      
23
09:30
lör
09:30    
P/F11, Ättekulla IP
P/F11 » 
Ramlösa Södra IF - Ramlösa Södra IF
  -      
23
10:30
lör
10:30    
P08, Heden IP
P08 » 
Ramlösa Södra IF - Eskilsminne IF
  -      
23
11:00
lör
11:00    
P07, Landskrona IP
P07 » 
Vintercupen Slutspel - Ramlösa Södra IF
  -      
23
17:00
lör
17:00    
Ramlösa Södra IF - Glumslövs IF  -      
24
10:00
sön
10:00    
P07, Heden IP - 9 manna
 
P07 » 
Ramlösa Södra IF - Flera lag
  -      
24
17:00
sön
17:00    
Ramlösa Södra IF - Ödåkra IF  -      
 
30
10:00
lör
10:00    
P07, Högsnäs
P07 » 
Höganäs BK - Ramlösa Södra IF
  -      
30
10:00
lör
10:00    
P08, Västergårds IP
P08 » 
Råå IF - Ramlösa Södra IF
  -      
30
11:30
lör
11:30    
P08, Västergårds IP
P08 » 
Fortuna FF - Ramlösa Södra IF
  -      
30
12:00
lör
12:00    
P07, Laröd IP
P07 » 
Hittarp IK - Ramlösa Södra IF
  -      
31
10:00
sön
10:00    
P07, Övrig plats
P07 » 
Falkenbergs FF - Ramlösa Södra IF
  -      
APRIL 2019
 
05
18:30
fre
18:30    
Ramlösa Södra IF - Dösjöbro IF  -      
06
08:00
lör
08:00    
P07, Höganäs
P07 » 
Kamratcupen - Ramlösa Södra IF
  -      
06
08:00
lör
08:00    
P09, Höganäs
P09 » 
Kamratcupen - Ramlösa Södra IF
  -      
06
15:30
lör
15:30    
Senior Träningsgrupp 1, Olympiafältet Plan 6
Helsingborgs AIS - Ramlösa Södra IF  -      
07
08:00
sön
08:00    
P07, Häljarp
P07 » 
Vårcup - Häljarp - Ramlösa Södra IF
  -      
07
08:00
sön
08:00    
P09, Häljarp
P09 » 
Häljarp - vårcup - Ramlösa Södra IF
  -      
07
11:00
sön
11:00    
P07, Rydebäck
P07 » 
Fortuna - Ramlösa Södra IF
  -      
07
13:00
sön
13:00    
P07, Rydebäcks IP, konstgräs 9-manna
P07 » 
Fortuna FF svart - Ramlösa Södra IF röd
  -      
 
08
18:30
mån
18:30    
Ramlösa Södra IF - BK Fram  -      
09
18:30
tis
18:30    
P07, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
P07 » 
Ramlösa Södra IF blå - Helsingborg City FC svart
  -      
10
17:15
ons
17:15    
P07, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
P07 » 
Ramlösa Södra IF vit - Kullavägens BK
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P06, Vikvalla C-plan
P06 » 
Vikens IK blå - Ramlösa Södra IF svart
  -      
13
11:00
lör
11:00    
P06, Örebäcksvallen konstgräs
P06 » 
Båstads GoIF - Ramlösa Södra IF vit
  -      
13
11:00
lör
11:00    
P08, Svalövs IP A-plan
P08 » 
Svalövs BK 1 - Ramlösa Södra IF svart
  -      
13
11:00
lör
11:00    
P09, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P09 » 
Ramlösa Södra IF vit - Furulunds IK svart
  -      
13
12:00
lör
12:00    
Senior Träningsgrupp 2, Höganäs Sportcenter Plan Norr
Höganäs BK - Ramlösa Södra IF  -      
13
13:00
lör
13:00    
Senior Träningsgrupp 1, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Grevie GIK  -      
14
11:00
sön
11:00    
P08, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P08 » 
Ramlösa Södra IF vit - Klippans FF grön
  -      
14
11:00
sön
11:00    
P09, Brahevallen A-plan 7-manna 1
P09 » 
Kågeröds BoIF - Ramlösa Södra IF svart
  -      
14
16:00
sön
16:00    
P05, Wä IP A-plan
P05 » 
Wä IF - Ramlösa Södra IF
  -      
 
18
19:00
tor
19:00    
Senior Träningsgrupp 1, Valhall Park, konstgräs
Skäldervikens IF - Ramlösa Södra IF  -      
19
08:00
fre
08:00    
IFA 1 - tisdagar , Berga konstgräshall Esklöv
 
- Ramlösa Södra IF  -      
19
08:00
fre
08:00    
IFA 2 - tisdagar , Berga konstgräshall Eslöv
 
- Ramlösa Södra IF  -      
21
10:00
sön
10:00    
P07, Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
P07 » 
Skäldervikens IF - Ramlösa Södra IF vit
  -      
21
10:00
sön
10:00    
P08, Laröds IP plan 5 bollfält
P08 » 
Hittarps IK vit - Ramlösa Södra IF vit
  -      
21
10:00
sön
10:00    
P09, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P09 » 
Ramlösa Södra IF svart - Ekeby GIF
  -      
21
11:00
sön
11:00    
P07, Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
P07 » 
Lunds BK blå - Ramlösa Södra IF blå
  -      
21
11:00
sön
11:00    
Senior Träningsgrupp 2, Stendösvallen A-plan
Gantofta IF - Ramlösa Södra IF  -      
21
12:00
sön
12:00    
Senior Träningsgrupp 2, Laröds IP plan 4 bollfält
Hittarps IK 2 - Ramlösa Södra IF  -      
 
22
10:30
mån
10:30    
P09, Rydebäcks IP
P09 » 
Fortuna FF röd - Ramlösa Södra IF vit
  -      
22
11:00
mån
11:00    
P06, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P06 » 
Ramlösa Södra IF vit - Eskilsminne IF blå
  -      
22
12:00
mån
12:00    
P08, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P08 » 
Ramlösa Södra IF svart - Hittarps IK svart
  -      
22
15:00
mån
15:00    
P05, Hedens IP
P05 » 
Ramlösa Södra IF - Vankiva IF
  -      
24
18:30
ons
18:30    
Ramlösa Södra IF - Glumslövs FF 1  -      
26
18:00
fre
18:00    
P07, Övrig plats
P07 » 
IK Wormo blå - Ramlösa Södra IF röd
  -      
26
18:30
fre
18:30    
Ramlösa Södra IF - Billeberga GIF  -      
27
11:00
lör
11:00    
P05, Hedens IP
P05 » 
Ramlösa Södra IF - IFK Hässleholm
  -      
27
11:00
lör
11:00    
P09, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P09 » 
Ramlösa Södra IF vit - Glumslövs FF
  -      
27
12:00
lör
12:00    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P07 » 
Ramlösa Södra IF blå - Eslövs BK röd
  -      
27
13:00
lör
13:00    
Senior Träningsgrupp 1, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Brunnby FF  -      
27
13:30
lör
13:30    
P06, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P06 » 
Ramlösa Södra IF svart - Ängelholms FF gul
  -      
27
14:30
lör
14:30    
P08, Rydebäcks IP
P08 » 
Fortuna FF svart - Ramlösa Södra IF svart
  -      
28
11:00
sön
11:00    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P07 » 
Ramlösa Södra IF vit - Torekovs IK
  -      
28
12:00
sön
12:00    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P07 » 
Ramlösa Södra IF röd - IF Lödde svart
  -      
28
13:30
sön
13:30    
P06, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P06 » 
Ramlösa Södra IF vit - Åstorps FF blå
  -      
28
15:00
sön
15:00    
P09, Filborna IP 2
P09 » 
Spanska Akademin FF - Ramlösa Södra IF svart
  -      
MAJ 2019
 
01
11:00
ons
11:00    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P07 » 
Ramlösa Södra IF röd - Svalövs BK
  -      
04
10:00
lör
10:00    
P06, Bjärshögs IP Plan 3 9-manna
P06 » 
Åstorps FF vit - Ramlösa Södra IF svart
  -      
04
11:00
lör
11:00    
P07, Västergårds IP 3
P07 » 
Högaborgs BK - Ramlösa Södra IF röd
  -      
04
11:30
lör
11:30    
P08, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P08 » 
Ramlösa Södra IF vit - Åstorps FF blå
  -      
04
14:00
lör
14:00    
P06, Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
P06 » 
Stattena IF - Ramlösa Södra IF vit
  -      
04
14:00
lör
14:00    
Senior Träningsgrupp 1, Idrottsparken, Billesholm A-plan
Billesholms GIF - Ramlösa Södra IF  -      
05
sön
00:00    
P05, Övrig plats
P05 » 
Helsingborgs IF - Ramlösa Södra IF
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P09, Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 2
P09 » 
Dösjöbro IF röd - Ramlösa Södra IF vit
  -      
05
11:00
sön
11:00    
P07, Västergårds IP 8
P07 » 
Eskilsminne IF blå - Ramlösa Södra IF vit
  -      
05
11:00
sön
11:00    
P07, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P07 » 
Helsingborgs IF röd - Ramlösa Södra IF blå
  -      
05
11:00
sön
11:00    
P09, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P09 » 
Ramlösa Södra IF svart - Hittarps IK röd
  -      
05
12:00
sön
12:00    
P08, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P08 » 
Ramlösa Södra IF svart - Gantofta IF
  -      
05
17:00
sön
17:00    
Senior Träningsgrupp 2, Glänninge Park A
Laholms FK - Ramlösa Södra IF  -      
 
06
19:00
mån
19:00    
Senior Träningsgrupp 2, Landskrona IP F-plan konstgräs
BK Landora - Ramlösa Södra IF  -      
08
18:30
ons
18:30    
Ramlösa Södra IF - Häljarps IF  -      
10
18:30
fre
18:30    
Ramlösa Södra IF - Fortuna FF 1  -      
11
10:00
lör
10:00    
P09, Ulkavallen IP B-plan 7-manna
P09 » 
Borstahusens BK blå - Ramlösa Södra IF svart
  -      
11
11:00
lör
11:00    
P05, Hedens IP
P05 » 
Ramlösa Södra IF - Högaborgs BK
  -      
11
11:00
lör
11:00    
P09, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P09 » 
Ramlösa Södra IF vit - Teckomatorps SK
  -      
11
12:00
lör
12:00    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P07 » 
Ramlösa Södra IF blå - Fortuna FF röd
  -      
11
12:00
lör
12:00    
P08, Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
P08 » 
IK Wormo blå - Ramlösa Södra IF svart
  -      
11
13:00
lör
13:00    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P07 » 
Ramlösa Södra IF vit - Råå IF vit
  -      
11
14:00
lör
14:00    
P06, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P06 » 
Ramlösa Södra IF vit - Helsingborg Östra IF svart
  -      
11
15:00
lör
15:00    
Senior Träningsgrupp 1, Västra Karups IP A-plan
Västra Karups IF - Ramlösa Södra IF  -      
12
11:00
sön
11:00    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P07 » 
Ramlösa Södra IF röd - Glumslövs FF
  -      
12
11:00
sön
11:00    
P08, Västergårds IP 2
P08 » 
Eskilsminne IF vit - Ramlösa Södra IF vit
  -      
12
12:00
sön
12:00    
P06, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P06 » 
Ramlösa Södra IF svart - Eskilsminne IF gul
  -      
 
13
18:30
mån
18:30    
Ramlösa Södra IF - Ekeby GIF  -      
17
18:30
fre
18:30    
P06, Bjärevallen A-plan 9-manna
P06 » 
Förslövs IF röd - Ramlösa Södra IF vit
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P09, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P09 » 
Ramlösa Södra IF vit - Marieholms IS vit
  -      
18
12:00
lör
12:00    
P06, Landskrona IP I-plan 9-manna
P06 » 
Landskrona BoIS - Ramlösa Södra IF svart
  -      
18
12:00
lör
12:00    
P08, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P08 » 
Ramlösa Södra IF vit - Ljungbyheds IF
  -      
18
12:30
lör
12:30    
P05, Furehov IP plan 4 9-manna
P05 » 
Åhus Horna BK röd - Ramlösa Södra IF
  -      
18
13:00
lör
13:00    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P07 » 
Ramlösa Södra IF blå - Dösjöbro IF röd
  -      
18
13:00
lör
13:00    
Senior Träningsgrupp 1, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Vikens IK  -      
18
13:00
lör
13:00    
Senior Träningsgrupp 2, Svalövs IP A-plan
Svalövs BK - Ramlösa Södra IF  -      
19
10:30
sön
10:30    
P09, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P09 » 
Ramlösa Södra IF svart - Kullavägens BK
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P07, Ulkavallen IP A-plan 9-manna
P07 » 
Borstahusens BK 2 - Ramlösa Södra IF röd
  -      
19
12:00
sön
12:00    
P07, Laröds IP plan 2 konstgräs 7-manna
P07 » 
Hittarps IK röd - Ramlösa Södra IF vit
  -      
19
12:00
sön
12:00    
P08, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P08 » 
Ramlösa Södra IF svart - Furulunds IK svart
  -      
 
24
18:30
fre
18:30    
Ramlösa Södra IF - Eskilsminne IF 2  -      
24
19:00
fre
19:00    
P07, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P07 » 
Helsingborgs IF blå - Ramlösa Södra IF blå
  -      
25
11:00
lör
11:00    
P05, Hedens IP
P05 » 
Ramlösa Södra IF - Ängelholms FF gul
  -      
25
11:30
lör
11:30    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P07 » 
Ramlösa Södra IF vit - Jonstorps IF FK blå
  -      
25
12:00
lör
12:00    
P06, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P06 » 
Ramlösa Södra IF vit - Höganäs BK röd
  -      
25
12:00
lör
12:00    
P09, Exercisfältet konstgräs 7-manna 1
P09 » 
IK Wormo vit - Ramlösa Södra IF svart
  -      
25
13:00
lör
13:00    
P08, Idrottsparken, Billesholm B-plan 7-manna 1
P08 » 
Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd - Ramlösa Södra IF vit
  -      
25
13:00
lör
13:00    
Senior Träningsgrupp 1, Kopparmöllans IP A-plan
FC Kopparmöllan - Ramlösa Södra IF  -      
26
09:30
sön
09:30    
P09, Husarängens IP plan 2 7-manna 1
P09 » 
Eslövs BK svart - Ramlösa Södra IF vit
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P08, Häljarps IP B-plan 7-manna
P08 » 
Häljarps IF 2 - Ramlösa Södra IF svart
  -      
26
12:00
sön
12:00    
P06, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P06 » 
Ramlösa Södra IF svart - Borstahusens BK 1
  -      
 
27
19:30
mån
19:30    
Senior Träningsgrupp 2, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Medina IF 2 - Ramlösa Södra IF  -      
29
19:00
ons
19:00    
Senior Träningsgrupp 1, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Croatia Helsingborg KIF  -      
JUNI 2019
 
01
14:00
lör
14:00    
Senior Träningsgrupp 1, Kullaparken A-Plan
Jonstorps IF FK - Ramlösa Södra IF  -      
02
11:00
sön
11:00    
Ramlösa Södra IF - Helsingborgs Östra IF  -      
 
08
11:00
lör
11:00    
P09, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P09 » 
Ramlösa Södra IF vit - Eskilsminne IF vit
  -      
08
11:30
lör
11:30    
P07, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P07 » 
Helsingborg City FC svart - Ramlösa Södra IF blå
  -      
08
12:00
lör
12:00    
P08, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P08 » 
Ramlösa Södra IF vit - Munka Ljungby IF röd
  -      
08
13:00
lör
13:00    
P05, Strandängens IP C-plan 9-manna
P05 » 
Ifö Bromölla IF - Ramlösa Södra IF
  -      
08
13:00
lör
13:00    
Senior Träningsgrupp 1, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Medina IF  -      
08
14:00
lör
14:00    
P06, Laröds IP plan 2 konstgräs
P06 » 
Hittarps IK vit - Ramlösa Södra IF svart
  -      
09
10:00
sön
10:00    
P08, Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
P08 » 
Dösjöbro IF röd - Ramlösa Södra IF svart
  -      
09
10:00
sön
10:00    
P09, Övrig plats
P09 » 
IF Lödde svart - Ramlösa Södra IF svart
  -      
09
11:00
sön
11:00    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P07 » 
Ramlösa Södra IF röd - Häljarps IF
  -      
09
12:00
sön
12:00    
P07, Ryvallen A-plan 7-manna 1
P07 » 
Allerums GIF - Ramlösa Södra IF vit
  -      
09
14:00
sön
14:00    
P06, Laröds IP plan 2 konstgräs
P06 » 
Hittarps IK svart - Ramlösa Södra IF vit
  -      
09
15:00
sön
15:00    
IF Lödde 2 - Ramlösa Södra IF  -      
09
15:00
sön
15:00    
Senior Träningsgrupp 2, Dösjöbro IP A-plan
Dösjöbro IF - Ramlösa Södra IF  -      
 
13
18:15
tor
18:15    
P08, Exercisfältet D-plan
P08 » 
IK Wormo blåvit - Ramlösa Södra IF vit
  -      
14
18:30
fre
18:30    
Ramlösa Södra IF - Bjärreds IF 2  -      
15
10:00
lör
10:00    
P07, Bållevi A-plan 9-manna
P07 » 
Helsingborg Östra IF grön - Ramlösa Södra IF röd
  -      
15
11:30
lör
11:30    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P07 » 
Ramlösa Södra IF blå - Lunds BK blå
  -      
15
12:00
lör
12:00    
P05, Hedens IP
P05 » 
Ramlösa Södra IF - Kristianstad FC
  -      
15
12:00
lör
12:00    
P06, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P06 » 
Ramlösa Södra IF svart - Helsingborgs IF 1
  -      
15
13:00
lör
13:00    
Senior Träningsgrupp 1, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Helsingborgs AIS  -      
16
10:00
sön
10:00    
P09, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P09 » 
Ramlösa Södra IF svart - Råå IF ljusblå
  -      
16
10:00
sön
10:00    
P09, Övrig plats
P09 » 
IF Lödde gul - Ramlösa Södra IF vit
  -      
16
12:00
sön
12:00    
P08, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P08 » 
Ramlösa Södra IF svart - Råå IF ljusblå
  -      
16
13:00
sön
13:00    
P06, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P06 » 
Ramlösa Södra IF vit - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd
  -      
 
18
19:00
tis
19:00    
Senior Träningsgrupp 2, Exercisfältet B-plan
BK Fram - Ramlösa Södra IF  -      
20
19:00
tor
19:00    
Senior Träningsgrupp 1, Grevieparken A-plan
Grevie GIK - Ramlösa Södra IF  -      
23
11:00
sön
11:00    
P07, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P07 » 
Ramlösa Södra IF röd - Dösjöbro IF röd
  -      
23
13:00
sön
13:00    
Senior Träningsgrupp 2, Råå IP A-plan
Råå IF 1 - Ramlösa Södra IF  -      
AUGUSTI 2019
 
09
18:30
fre
18:30    
Ramlösa Södra IF - Gantofta IF  -      
10
13:00
lör
13:00    
Senior Träningsgrupp 1, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Skäldervikens IF  -      
 
13
18:30
tis
18:30    
Senior Träningsgrupp 1, Brunnbyvallen A-plan
Brunnby FF - Ramlösa Södra IF  -      
17
13:00
lör
13:00    
Senior Träningsgrupp 1, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Billesholms GIF  -      
18
13:00
sön
13:00    
Senior Träningsgrupp 2, Kraftvallen A-plan
Billeberga GIF - Ramlösa Södra IF  -      
 
21
18:30
ons
18:30    
Ramlösa Södra IF - BK Landora  -      
23
19:00
fre
19:00    
Senior Träningsgrupp 1, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Västra Karups IF  -      
SEPTEMBER 2019
 
01
11:30
sön
11:30    
Senior Träningsgrupp 2, Häljarps IP A-plan
Häljarps IF - Ramlösa Södra IF  -      
01
14:00
sön
14:00    
Senior Träningsgrupp 1, Vikvalla A-plan
Vikens IK - Ramlösa Södra IF  -      
 
07
13:00
lör
13:00    
Senior Träningsgrupp 1, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - FC Kopparmöllan  -      
 
09
18:30
mån
18:30    
Senior Träningsgrupp 2, Bruksvallen, Ekeby A-plan
Ekeby GIF - Ramlösa Södra IF  -      
11
18:30
ons
18:30    
Ramlösa Södra IF - Medina IF 2  -      
14
13:00
lör
13:00    
Senior Träningsgrupp 1, Olympiafältet Plan 9
Croatia Helsingborg KIF - Ramlösa Södra IF  -      
 
20
19:00
fre
19:00    
Senior Träningsgrupp 1, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Jonstorps IF FK  -      
22
14:00
sön
14:00    
Senior Träningsgrupp 2, Medevi IP A-plan
Helsingborgs Östra IF - Ramlösa Södra IF  -      
 
25
18:30
ons
18:30    
Ramlösa Södra IF - Dösjöbro IF  -      
29
13:00
sön
13:00    
Senior Träningsgrupp 1, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Medina IF - Ramlösa Södra IF  -      
 
Sponsorer