Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Ramlösa Södra IF - mer än en klubb
Fotboll
P08

Matcher
DECEMBER 2018
 
08
10:50
lör
10:50    
Höganäs sportcenter i Lerberget
 
- Ramlösa Södra IF  -      
08
11:20
lör
11:20    
Höganäs sportcenter i Lerberget
 
- Ramlösa Södra IF  -      
 
27
12:00
tor
12:00    
Landskrona Idrottshall
 
- Ramlösa Södra IF  -      
JANUARI 2019
 
05
08:30
lör
08:30    
Helsingborgs arena
 
- Ramlösa Södra IF  -      
05
09:35
lör
09:35    
Helsingborgs arena
 
- Ramlösa Södra IF  -      
 
12
14:50
lör
14:50    
Jens Billeskolan i Billesholm
 
- Ramlösa Södra IF  -      
FEBRUARI 2019
 
09
13:15
lör
13:15    
Vejby idrottsplats
Vejby IF - Ramlösa Södra IF  -      
 
12
18:45
tis
18:45    
Heden IP, Plan 7
Ramlösa Södra IF - Gantofta IF  -      
MARS 2019
 
02
10:00
lör
10:00    
Rydebäcks IP
Råå IF - Ramlösa Södra IF  -      
02
11:30
lör
11:30    
Rydebäcks IP
Fortuna FF - Ramlösa Södra IF  -      
 
09
11:00
lör
11:00    
Heden IP
Fortuna FF - Ramlösa Södra IF  -      
09
12:30
lör
12:30    
Heden IP
Råå IF - Ramlösa Södra IF  -      
 
23
09:00
lör
09:00    
Heden IP
Ramlösa Södra IF - Eskilsminne IF  -      
23
10:30
lör
10:30    
Heden IP
Ramlösa Södra IF - Eskilsminne IF  -      
 
30
10:00
lör
10:00    
Västergårds IP
Råå IF - Ramlösa Södra IF  -      
30
11:30
lör
11:30    
Västergårds IP
Fortuna FF - Ramlösa Södra IF  -      
APRIL 2019
 
13
11:00
lör
11:00    
Svalövs IP A-plan
Svalövs BK 1 - Ramlösa Södra IF svart  -      
14
11:00
sön
11:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Ramlösa Södra IF vit - Klippans FF grön  -      
 
21
10:00
sön
10:00    
Laröds IP plan 5 bollfält
Hittarps IK vit - Ramlösa Södra IF vit  -      
 
22
12:00
mån
12:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Ramlösa Södra IF svart - Hittarps IK svart  -      
27
14:30
lör
14:30    
Rydebäcks IP
Fortuna FF svart - Ramlösa Södra IF svart  -      
MAJ 2019
 
04
11:30
lör
11:30    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF vit - Åstorps FF blå  -      
05
12:00
sön
12:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF svart - Gantofta IF  -      
 
11
12:00
lör
12:00    
Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
IK Wormo blå - Ramlösa Södra IF svart  -      
12
11:00
sön
11:00    
Västergårds IP 2
Eskilsminne IF vit - Ramlösa Södra IF vit  -      
 
18
12:00
lör
12:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Ramlösa Södra IF vit - Ljungbyheds IF  -      
19
12:00
sön
12:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF svart - Furulunds IK svart  -      
 
25
13:00
lör
13:00    
Idrottsparken, Billesholm B-plan 7-manna 1
Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd - Ramlösa Södra IF vit  -      
26
10:00
sön
10:00    
Häljarps IP B-plan 7-manna
Häljarps IF 2 - Ramlösa Södra IF svart  -      
JUNI 2019
 
08
12:00
lör
12:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Ramlösa Södra IF vit - Munka Ljungby IF röd  -      
09
10:00
sön
10:00    
Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
Dösjöbro IF röd - Ramlösa Södra IF svart  -      
 
13
18:15
tor
18:15    
Exercisfältet D-plan
IK Wormo blåvit - Ramlösa Södra IF vit  -      
16
12:00
sön
12:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF svart - Råå IF ljusblå  -      
 
Sponsorer