Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Ramlösa Södra IF - mer än en klubb
Fotboll
P07

Matcher
DECEMBER 2018
 
01
12:00
lör
12:00    
Heden IP - 9 manna
Ramlösa Södra IF - Södra Sandby  -      
02
13:30
sön
13:30    
Heden IP - 7 manna
Ramlösa Södra IF - BK landora   -      
 
09
13:00
sön
13:00    
Höganäs
Per i viken cupen - Ramlösa Södra IF  -      
 
15
11:00
lör
11:00    
Övrig plats
Lilla Torg FF - Ramlösa Södra IF  -      
16
08:00
sön
08:00    
Klippan Idrottshall
Treklöverncupen - Ramlösa Södra IF  -      
JANUARI 2019
 
12
12:00
lör
12:00    
Heden IP - 7 manna
Ramlösa Södra IF - Hittarp IK  -      
13
10:00
sön
10:00    
Övrig plats Bunkeflo IP - Brovallen
LB 07 - Ramlösa Södra IF  -      
 
19
12:00
lör
12:00    
Laröd IP
Hittarp IK - Ramlösa Södra IF  -      
20
12:00
sön
12:00    
Heden IP
Ramlösa Södra IF - Ängelholm FF  -      
 
27
11:00
sön
11:00    
Heden IP - 7 manna
Ramlösa Södra IF - Eskilsminne IF  -      
27
15:20
sön
15:20    
Bjuv
Bjuvstorpscupen - Ramlösa Södra IF  -      
FEBRUARI 2019
 
02
13:30
lör
13:30    
Heden IP - 9 manna
Ramlösa Södra IF - FC Trelleborg  -      
03
12:00
sön
12:00    
Heden IP - 7 manna
Ramlösa Södra IF - IF Lödde  -      
 
10
12:00
sön
12:00    
Heden IP - 7 manna
Ramlösa Södra IF - IF Hörby  -      
10
13:30
sön
13:30    
Heden IP - 9 manna
Ramlösa Södra IF - Bunkeflo FF  -      
MARS 2019
 
02
10:30
lör
10:30    
Heden IP - 9 manna
Ramlösa Södra IF - Viken  -      
02
11:00
lör
11:00    
Lund
Lunds BK - Ramlösa Södra IF  -      
 
09
12:00
lör
12:00    
Heden IP - 9 manna
Ramlösa Södra IF - Lilla torg  -      
10
10:30
sön
10:30    
Heden IP - 7 manna
Ramlösa Södra IF - Bjuvstorp  -      
10
12:00
sön
12:00    
Heden IP - 7 manna
Ramlösa Södra IF - Halmstad BK  -      
 
16
09:00
lör
09:00    
Höllviken
BK Höllviken - Slutspel - Ramlösa Södra IF  -      
17
12:00
sön
12:00    
Heden IP - 7 manna
Ramlösa Södra IF - Gantofta IF  -      
 
23
11:00
lör
11:00    
Landskrona IP
Vintercupen Slutspel - Ramlösa Södra IF  -      
24
10:00
sön
10:00    
Heden IP - 9 manna
 
Ramlösa Södra IF - Flera lag  -      
 
30
10:00
lör
10:00    
Högsnäs
Höganäs BK - Ramlösa Södra IF  -      
30
12:00
lör
12:00    
Laröd IP
Hittarp IK - Ramlösa Södra IF  -      
31
10:00
sön
10:00    
Övrig plats
Falkenbergs FF - Ramlösa Södra IF  -      
APRIL 2019
 
06
08:00
lör
08:00    
Höganäs
Kamratcupen - Ramlösa Södra IF  -      
07
08:00
sön
08:00    
Häljarp
Vårcup - Häljarp - Ramlösa Södra IF  -      
07
13:00
sön
13:00    
Rydebäck
Fortuna - Ramlösa Södra IF  -      
07
13:00
sön
13:00    
Rydebäcks IP, konstgräs 9-manna
Fortuna FF svart - Ramlösa Södra IF röd2  -  6  
 
09
18:30
tis
18:30    
Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
Ramlösa Södra IF blå - Helsingborg City FC svart  -      
10
17:15
ons
17:15    
Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF vit - Kullavägens BK  -      
 
23
18:00
tis
18:00    
Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
Skäldervikens IF - Ramlösa Södra IF vit  -      
26
18:00
fre
18:00    
Övrig plats
IK Wormo blå - Ramlösa Södra IF röd11  -  2  
27
12:00
lör
12:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Ramlösa Södra IF blå - Eslövs BK röd  -      
28
11:00
sön
11:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Ramlösa Södra IF vit - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre Uni  -      
MAJ 2019
 
01
11:00
ons
11:00    
Ättekulla IP A-plan 9-manna 1
Ramlösa Södra IF röd - Svalövs BK3  -  4  
04
11:00
lör
11:00    
Västergårds IP 3
Högaborgs BK - Ramlösa Södra IF röd6  -  2  
05
11:00
sön
11:00    
Västergårds IP 8
Eskilsminne IF blå - Ramlösa Södra IF vit  -      
05
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF röd - Ramlösa Södra IF blå  -      
 
09
19:00
tor
19:00    
Lödde
Lödde IF - Ramlösa Södra IF  -      
09
19:00
tor
19:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
Ramlösa Södra IF röd - IF Lödde svart1  -  2  
11
13:00
lör
13:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF vit - Råå IF vit  -      
 
15
18:45
ons
18:45    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Ramlösa Södra IF blå - Fortuna FF röd  -      
18
13:00
lör
13:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF blå - Dösjöbro IF röd  -      
19
11:00
sön
11:00    
Ulkavallen IP A-plan 9-manna
Borstahusens BK 2 - Ramlösa Södra IF röd9  -  0  
19
12:00
sön
12:00    
Laröds IP plan 2 konstgräs 7-manna
Hittarps IK röd - Ramlösa Södra IF vit  -      
 
24
19:00
fre
19:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF blå - Ramlösa Södra IF blå  -      
25
10:30
lör
10:30    
Ättekulla IP
Eket - Ramlösa Södra IF  -      
25
11:30
lör
11:30    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF vit - Jonstorps IF FK blå  -      
JUNI 2019
 
08
11:30
lör
11:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborg City FC svart - Ramlösa Södra IF blå  -      
09
11:00
sön
11:00    
Ättekulla IP A-plan 9-manna 2
Ramlösa Södra IF röd - Häljarps IF6  -  2  
09
12:00
sön
12:00    
Ryvallen A-plan 7-manna 1
Allerums GIF - Ramlösa Södra IF vit  -      
 
12
18:45
ons
18:45    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF röd - Glumslövs FF5  -  2  
15
10:00
lör
10:00    
Bållevi A-plan 9-manna
Helsingborg Östra IF grön - Ramlösa Södra IF röd1  -  3  
16
11:15
sön
11:15    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF blå - Lunds BK blå  -      
 
19
18:30
ons
18:30    
Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK blå - Ramlösa Södra IF blå  -      
23
11:00
sön
11:00    
Ättekulla IP A-plan 9-manna 2
Ramlösa Södra IF röd - Dösjöbro IF röd  -      
 
Sponsorer